priority_dek-bbiq_1

Neplaťte veľa za DEK kľúče a majte ich rýchlo dostupné

Spravujte si prístupový systém sami, ušetríte za tzv. dopaľovanie DEK kľúčov a získate i nástroj v boji proti neplatičom.

Závislosť od iných externých správcov prístupového systému spôsobuje predraženie ceny DEK kľúčov a problémy s aktualizáciou – pridávaním nových alebo mazaním  stratených identifikátorov. Ak nie sú náhradné DEK kľúče rýchlo dostupné, užívatelia majú snahu obchádzať pravidlá a organizačný nedostatok sa tak stáva nielen bežnou výhovorkou, ale aj dôsledkom zlej správy systému.

Softvér BBIQ sme vyvinuli špeciálne pre potreby bytového domu. Ponúka nástroje pre prehľadnú evidenciu identifikátorov a udalostí a ich analýzu vo vybranom čase – vstupy, výstupy, nezatvorené dvere, násilné otvorenie, adresné otváranie z bytu. Presné definície vlastností každého identifikátora umožňujú uplatniť zákonné obmedzenia užívateľských práv pre neplatičov alebo neprispôsobivé osoby a kontrolu osobomesiacov. Zaujímavou funkciou je percentuálne vyhodnotenie nadmerného užívania spoločných zariadení domu ako sú výťahy či osvetlenie (ak je v byte prevádzkovaná napr. podnikateľská činnosť, ktorá si vyžaduje častejší vstup návštev, je frekvencia otvárania vyššia oproti štandardu).  Softvér podporuje aj zobrazenie textových správ na externom informačnom displeji. Školenia k obsluhe programu BBIQ vám ponúkame zdarma. Termíny pripravovaných školení zameraných na obsluhu softvéru BBIQ nájdete na komunitnom portáli.

Základná cena DEK kľúča je 1,46 EUR (cena platná od 22.4.2014).
Cena za službu môže byť primeraná nákladom montážnika, ale často odlišná od predstáv zákazníka. So službou sa spája nielen doplnenie DEK kľúča do databázy, ale i doprava, aktualizácia systému a pod. Nepomer v cene sa dá odstrániť  správnym organizačným prístupom k správe systému.

Zástupcom vlastníkov preto odporúčame, aby správu databázy DEK kľúčov vykonávali sami. Pre zástupcov registrovaných na portáli budú školenia a technická podpora zdarma,  navyše sme pripravili aj zaujímavé zľavy, napr. pri zakúpení DEK kľúčov …

 

V projekte sú riešené nasledovné aktivity:

    • prehľadná správa identifikátorov
    • pomoc pri spracovaní osobomesiacov
    • odhaľovanie “čiernych” nájomníkov
    • obštrukcie pre neplatičov
    • informáčný displej

 

Podrobnejšie informácie: základné technické prvky
PROSÍME, VYPLŇTE DOTAZNÍK!