martincekova3a5

Prečo sa registrovať a aké výhody vás čakajú?

Registráciou na komunitnom portáli získate viaceré výhody počnúc zľavami pri nákupe vybraných výrobkov až po bezplatné školenia.

  • Pre všetky registrované bytové domy máme pripravené zľavy pri nákupe vybraných výrobkov prístupových systémov, medzi ktoré patria napr. identifikátory, t.j.  dotykové elektronické kľúče alebo bezkontaktné prívesky.
  • Bezplatné školenia na správu prístupového systému, ktoré využívajú program BBIQ.
  • Zvýhodnenie pri realizácii nových projektových aktivít, napr. uzamykanie kontajnerových stojísk, zber použitého kuchynského oleja – OLEJtéka  apod. Poskytneme vám naše skúsenosti, znalosti a pomôžeme vám spustiť aktivitu vo vašom bytovom dome.
  • Registráciou získate prístup k dokumentom a informáciám, ktoré vám uľahčia správu systému a prispejú k lepšej kontrole úrovne bezpečnosti v bytovom dome. Postupne spracovávame a zverejňujeme informácie, ktoré hovoria o aktuálnych technických novinkách, riešeniach systémovej ochrany ako sú napr. Antiklon, WDEX alebo reagujú na právne problémy a spôsob prevádzkovania prístupových systémov v súlade s platnou právnou legislatívou SR.
  • Poskytneme Vám zdarma informačne nálepky, napr. “Zatvárajte za sebou dvere”, “Kontrolujte za sebou dvere – siréna”, “Objekt je monitorovaný kamerovým systémom”, “Únikové východy” . Informačné samolepky – vzory.
  • Konzultácie a poradenstvo o technických a organizačných riešeniach poskytujeme denne telefonicky alebo emailom. Po dohode je možné aj osobné stretnutie.
  • Portal umožňuje jednoduchú správu olejteky a poskytuje štatistiky odovzdaného oleja.
  • Pripravujeme nové interaktívne sekcie portálu pre zaregistrovaných používateľov, napríklad bezplatné virtuálne centrum znalostí pre zástupcov bytových domov; fotogalérie vašich bytových objektov a nových realizácii a ďalšie.

O podmienkach poskytnutia zliav a termínoch školení sa informujte emailom na bezpecnebyvanie@rys.sk, alebo telefonicky 02-53412923.